Úřad průmyslového vlastnictví

Prohlášení o přístupnosti


Web ÚPV byl navržen s ohledem k požadavkům uvedeným ve "vyhlášce o přístupnosti" č. 64/2008 Sb. Všechny veřejné stránky jsou přístupné z Mapy stránek. Není vyžadován JavaScript.

Doporučená rozšíření prohlížečů

Většina dokumentů je přístupná v otevřeném formátu PDF, který je možné zobrazit ve volně dostupném programu Adobe Reader, společnosti Adobe Systems Incorporated . V ojedinělých případech jsou dokumenty ve formátu DOC a RTF programu Word(TM). Tyto je možné otevřít pomocí programu Word Viewer společnosti Microsoft anebo je možné použít Open Source produkt Open Office, který je dostupný pro většinu používaných operačních systémů

Podpora tisku

Stránky podoprují tisk přímo na úrovni CSS stylů - jejich vzhled je možné zjistit ještě před tiskem pomocí funkce "Soubor" -> "Náhled (tisku)", dostupné v moderních prohlížečích.

Obsah nesplňující pravidla přístupnosti

V ojedinělých případech může být pro doplňkový obsah využitý Flash pro animovaný rozcestník (např. na Hlavní stránce) na další stránky. V případě, že není Flash dostupný je možné využít alternativní přístup pomocí Mapy stránek.

Datum poslední aktualizace – 25.02.2010 08:49