Úřad průmyslového vlastnictví

Elektronicky vyplnitelné formuláře pro online podání

Elektronicky vyplnitelné formuláře určené pro on-line podání s elektronickým podpisem.

FORMULÁŘE PŘIHLÁŠEK A ŽÁDOSTÍ:

Níže uvedené formuláře přihlášek a žádostí si můžete stáhnout a vyplňovat ve vašem počítači. Formuláře jsou ve formátu "pdf". Vyplněné formuláře lze tisknout i ukládat včetně vyplněných dat a příloh. Tyto formuláře jsou rovněž k dispozici na serveru pro elektronické podávání. Více informací o elektronickém podávání najdete zde.

UPOZORNĚNÍ:

Pro práci s formuláři je třeba, abyste měli nainstalovánu ve vašem počítači verzi Adobe Reader 9 nebo vyšší. Aktuální verzi aplikaci Adobe Reader najdete na stránkách https://get.adobe.com/cz/reader/.

NÁPOVĚDA PRO PRÁCI S FORMULÁŘI:

Manuál k elektronickému podávání přihlášek a žádostí u ÚPV najdete zde. (pdf, 915 kB)
Z nových vlastností formulářů žádostí bychom chtěli upozornit zejména na možnost výběru pouze těch zpoplatněných/nezpoplatněných podání, které se týkají konkrétní skupiny přihlášky, tzn. že při výběru např. přihlášky užitného vzoru se zobrazují jiná podání než při výběru přihlášky průmyslového vzoru, takže se při vyplňování nemůže omylem zvolit podání, které nepatří k dané skupině přihlášky, tak jako tomu bylo doposud u stávajících formulářů.

PRAVIDLA PRO PODÁNÍ ELEKTRONICKÝCH DOKUMENTŮ NA DATOVÝCH NOSIČÍCH (CD, DVD nebo USB flash disk )

Datový nosič musí obsahovat pouze jeden soubor formátu ZIP ve kterém jsou komprimovány jednotlivé soubory podávaných dokumentů. Tyto soubory mohou být ve formátu PDF, DOC, DOCX, RTF, TXT, HTML, XLS, XLSX, PPT, PPTX, PNG, JPG, JPEG, TIFF, GIF, AVI, MPG, MPEG, MP3, MP4, ODT, ODS, ODP, ODG, ODC, ODI. Podání dále musí obsahovat seznam souborů, které jsou na datovém nosiči uložené.

 

 


Přihlášky:
Žádosti:

 

Datum poslední aktualizace – 12.02.2016 11:30